CODESOFT Yeni sipariş


CODESOFT 2015 Runtime

CODESOFT Runtime yalnızca Lite, Pro ya da Enterprise sürümüyle tasarlanan etiketleri yazdırmak için baskı sürümüdür.

Sürümleri Karşılaştırın

From 157 €

CODESOFT 2015 Lite

CODESOFT Lite  etiket tasarımı özellikleri ve veri tabanı bağlanabilirliği ile giriş düzeyi paketi. CODESOFT Lite tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve 1 termal yazıcı ile sınırlıdır.

Sürümleri Karşılaştırın

CODESOFT Lite Abonelik Lisansı Teknik destek yazılım bakımı eklenmiştir
CODESOFT Lite Abonelik Lisansı
1 yıl
Teknik destek yazılım bakımı eklenmiştir
157 €

CODESOFT 2015 Pro

CODESOFT Pro tasarım özellikleri, veri tabanı bağlanabilirliği ve light ActiveX Basic ile orta seviyeli paketimizdir.
CODESOFT Pro tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve aynı anda bir ya da 3 termal yazıcı ve herhangi bir Windows yazıcı sürücüsü ile sınırlıdır.

Sürümleri Karşılaştırın

From 167 €

CODESOFT 2015 Enterprise

CODESOFT Enterprise sınırsız yazıcı desteğine sahiptir. İşiniz geliştikçe, CODESOFT Enterprise iş gereksinimlerini karşılamaya devam etmek için ölçeklenebilir.

Sürümleri Karşılaştırın

From 444 €

CODESOFT 2015 Network

Bu sürüm size ağınız üzerindeki çoklu kullanıcılara erişim imkanı sağlar, CODESOFT‘un en gelişmiş sürümü CODESOFT Enterprise baz alınmıştır.

Sürümleri Karşılaştırın

From 670 €

TEKLYNX CODESOFT barkod etiket tasarım yazılımı alanında dünya lideridir. Bağımsız ve kurumsal web uygulamaları için kullanımı kolay ve güçlü bir çözüm sunar.

 

CODESOFT etiketleme amaçlı çeşitli yazıcılar ve her türlü etiketler, yararlı sihirbazlar, veritabanı bağlantıları ve uyumluluk, çeşitli gelişmiş özellikler sunuyor. Aşağıda TEKLYNX tarafından sunulan farklı barkod yazılım paketleri için ayrıntılı ürün tanımları bulunmaktadır.

 

Barkod etiketi çözümünüz
 

CODESOFT Barkod Yazılımına Genel Bakış

Yasal uyum ve karmaşık veritabanı bağlantıları destekler gibi bu paket basit geleneksel etiket tasarımının ötesinde bir şey. Eğer işlem içine RFID teknolojisi ve etiket yazdırma, gelişmiş kontrol, verimlilik ve müşteri memnuniyeti entegre etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan bir paket. Bu barkod yazılımı, belgeleri ve etiket baskılarını birleştirmeğe izin verir, ve kimya sektörü için tüm sektör gibi; özel etiketleme Yönetmeliği, ürün takibi, sağlık UDİ ve YÖNETMELİği destekler.

Özellikler

 • Veri değişikliklerini yaparken etiketleri önizleme için kolaylaştırarak, veri formları karşısında etiketlerinizi görüntüler
 • Yerleşik veritabanları ile etiket tasarım süreci kolaylaştırın: Daha hızlı tasarım yüksek verimlilik anlamına gelir
 • Görünüm ve yazdırmadan önce etiketi değiştirme riski olmaksızın, kolay, standart veri girişi için özel ön etiket şablonları oluşturabilir
 • Hem basit ve hem de karmaşık veritabanı sorgularını hızlı şekilde görüntülemek ve belirli kayıtları bulmak için oluşturur

Kullanıcı Türkçe olarak kullanılabilir, fakat Arap dili gibi sağdan-sola okunan diller de dahil, tasarım ve herhangi bir dilde olan baskıyı etiketler, böylece CODESOFT Unicode-u destekler.

İşletme Faydaları

 • Efektivliği artırmak - hızlı etiketleri oluşturmak ve önceden tanımlanmış mevcut etiketlerin değişikliğini hızla yapmak
 • Verimliliği artırmak - önceden tanımlanmış şablonlar kullanabilir
 • Eşsiz yazıcı destek - TEKLYNX tüm büyük yazıcı üreticileri için yazıcı sürücülerini geliştirir
 • Etiketleme ihtiyaçları arttıkça, CODESOFT gibi güvenli etiket depolama için otomatik etiket baskı yönetimi ve LABEL ARCHIVE için SENTINEL gibi diğer TEKLYNX ürünleri ile kombine edilebilir.

CODESOFT barkod yazılımı ürün etiketlerinin her türlü barkod ve RFID etiket tasarımlı yardımcı özellikleri ile doludur. Bu makul bir fiyata basit bir barkod etiket tasarımı uygulaması için arayan şirketler için en güvenilir ve çok yönlü çözümlerden biridir. Bu gezinmeler çok kolay bir arayüz ile kullanışlı bir yazılımdır. Aynı zamanda piyasadaki diğer barkod yazılımı sağlayıcıları etiketlerinizin tasarımı için daha fazla seçenek ile, resim, metin, barkod ekleme ve veritabanlarına bağlanarak size rehberliğe yararlı sihirbazları vardır. Tüm bu etiketleme işlemini optimizede CODESOFT benzersiz olun.

TEKLYNX yalnızca endüstrideki tam desteklenen ve test edilen VM ürünlerini sunar. TEKLYNX'in gereksinimleriniz için doğru çözümü bulduğunu bilerek güvenle CODESOFT VM'yi sanal makine üzerinde çalıştırın. Ürünü sanal ortamda çalıştırmanız gerekirse ürünü sipariş ederken VM seçeneğini işaretleyin.

 

CODESOFT bu site üzerinde Bakım ve Destek özelliğiyle birlikte Abonelik olarak bulunmaktadır

 

Ürün bilgisi

 

CODESOFT Lite  etiket tasarımı özellikleri ve veri tabanı bağlanabilirliği ile giriş düzeyi paketi. CODESOFT Lite tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve 1 termal yazıcı ile sınırlıdır.

 

CODESOFT Pro tasarım özellikleri, veri tabanı bağlanabilirliği ve light ActiveX Basic ile orta seviyeli paketimizdir. CODESOFT Pro tek kullanıcı lisanslı olarak bulunur ve aynı anda bir ya da 3 termal yazıcı ve herhangi bir Windows yazıcı sürücüsü ile sınırlıdır.

 

CODESOFT Enterprise sınırsız yazıcı desteğine sahiptir ve ağ (çok kullanıcılı) lisanslamasıyla birlikte kullanır.  İşiniz geliştikçe, CODESOFT Enterprise iş gereksinimlerini karşılamaya devam etmek için ölçeklenebilir.

 

CODESOFT Enterprise 1, 5 ya da daha fazla kullanıcı için Tekli kullanıcı ya da Ağ çoklu kullanıcı ürünü olarak bulunur

 

Not: Sanal makine üzerinde CODESOFT'u çalıştırmak için, VM lisansı satın alınmalıdır.

 

CODESOFT Runtime yalnızca Lite, Pro ya da Enterprise sürümüyle tasarlanan etiketleri yazdırmak için baskı sürümüdür.

 

yenilikleri

Sürümleri Karşılaştırın

Özellikler 

 


CODESOFT 2015 yenilikleri

 

 • Windows 10 ile uyumlu
 • Yenilikleri belgenize bakın (İngilizce belge)
 • AB gıda ve etiketleme ve alerjenleri, TEKLYNX basit çözümler sunar! (İngilizce belge)
 • Tamamen Türkçe arayüz

 

Başa Dön

Başa Dön

Sürümleri Karşılaştırın


Özellikler Lite Pro Enterprise


 

* CODESOFT: 2.800'den fazla termal ve termal transfer yazıcısı artı her türlü Windows yazıcısı için destek.

 

 

HIZLI TEKNIK ÖZELLIKLER

Windows® 10, Windows® 8/8.1, Windows® Server 2012/2012 R2, Windows® 7 SP1, Windows® Server 2008 SP2, Windows® Server 2008 R2 SP1, Windows® Vista SP2, Windows® Server 2003 SP2 ve Windows® XP SP3 Gelişmiş RFID etiket desteği
Açık WYSIWYG (What You See Is What You Get) özelliği baskı ekranından basılı etikete kadar görülebilir 2.800'den fazla termal ve termal transfer yazıcısı artı her türlü Windows yazıcısı için destek.
Endüstri standartlarıyla kolaylıkla uyumu sağlayan 100'den fazla barkod sembolünü destekler BMP, EPS, GIF, IMG, JPEG, MAC, PCX, TIFF, WPG ve daha fazlası dahil 45'den fazla format için grafik desteği
Tamamen Türkçe arayüz ayrıca neredeyse tüm dillerde yazdırma olasılığı CODESOFT VM sanal makinelerde çalışması için tam olarak desteklenir ve test edilir
Sistemin İnternet erişimi olmalıdır
Başa Dön

Başa Dön